У четвртак, 30. новембра, наша школа је низом активности у оквиру "Чаробног дана" реализовала родитељски састанак и радионице за будуће прваке и њихове родитеље.

Родитељски састанак су одржали  директор школе Славица Лужанин, учитељи првог разреда Биљана Петрић и Данијела Трмчић, учитељ трећег разреда Верица Курћубић, психолог школе Лидија Ниџовић и педагог Марина Смиљанић. Запослени су родитељима предочили образовно-васпитне задатке установе, сегменте школског живота и корисне савете о првим школским данима које очекују наше школарце!

Предшколци су били посетиоци и учесници на радионицама: "Вежбај, играј-буди здрав", "Научне чаролије" и "Сунчев систем". Садржаје ових активности су са ученицима наше школе реализовали наставници Ирена Миликић, Иван Кандић и Ивана Станојевић.

На овај начин отворена су врата сарадње свим будућим ученицима и њиховим родитељима!

види слике...